Påsksmällen

Fre 12:00 ring A

# Namn Klubb Resultat
1W Diplom C34RödYara AyoubKnivsta IKBlå24-22
BlåAlicia BrattströmBK Trim
2M Diplom A57RödOscar PetterssonBK 1925 KarlstadBlå23-23
BlåDiyar AzizBK Kelly
3M Diplom A48RödArvid BäcklundBK 1925 KarlstadRöd29-28
BlåAlexander Wulf BK Ängeln
4M Diplom A42RödAlvin ReinikainenBK 1925 KarlstadBlå29-26
BlåLeo HedmanKnivsta IK
5M Diplom A66RödAlfred SandströmBK 1925 KarlstadBlå28-26
BlåGustav Stefansson BK Ängeln
6M Ungdom B63RödRafael DogansonÖrebro BKRöd3-0
BlåNoa AramBK Kelly
7M Ungdom B70RödErik PukshlisÖrebro BKRöd2-1
BlåCaspian ElfbrisBK Kelly
8M Junior B71RödAxel SvenssonKnivsta IKRöd2-0
BlåAli HussainiBK Trim
9M Senior C80RödDavid DiamandievBK VisentenRöd2-1
BlåMatin GhaderiBoxningssällskapet Tor
10M Senior C80RödNickolas AcarVäsby BKRöd3-0
BlåIbrahim Abdulla KananBK Berget
11M Senior C92+RödLeo SegerstenKnivsta IKRöd2-1
BlåVictor HvittHammarö Fight Club
12M Senior C92RödArarat ZozanBK RapidRöd3-0
BlåKosta DorokhovBK Berget
13M Senior B75RödWilliam Berglund BK RapidRöd3-0
BlåLiam VedinBK Ängeln

Fre 14:00 ring A

# Namn Klubb Resultat
1M Ungdom B57RödJeremiah BrandowBK 1925 KarlstadBlå3-0
BlåMatin Youssef Gottsunda boxningsklubb
2M Junior A71RödDavid BokvistUpsala IFBlå3-0
BlåShadi DandalBK Trim
3W Junior C60RödLia TisellBK 1925 KarlstadBlå2-1
BlåRebecca RappBK Ängeln
4M Junior C71RödJakob PerssonBK 1925 KarlstadRöd3-0
BlåLudvig ErikssonBK Trim
5M Senior A86RödArdi HajraSkoftebyns AISBlå2-1
BlåCarl-leon AnderssonÖrebro BK
6M Junior A63.5RödShahab AmirMorgongåva BKRöd2-1
BlåAmir RezaieBK Trim
7M Ungdom B80RödNazar HoncharBK 1925 KarlstadBlå3-0
BlåTanios ZaraketUpsala IF
8M Senior B71RödAdriane NgukaVårby BoxningsföreningBlå2-1
BlåSenaie IsehageUpsala IF
9M Senior C67RödOsman Alli - HannadBK 1925 KarlstadBlå2-1
BlåDidrick Ström Väsby BK
10M Senior C71RödElis RehnströmBK 1925 KarlstadRödRSC-R1
BlåIllya BorusiukBK Trim
11M Ungdom A54RödDavid RizvanBK TrimRöd2-1
BlåWilmer Ekblom OlssonBK Kelly
12M Senior A60RödKevin BohmMorgongåva BKBlå3-0
BlåAlvin WarukagaBK30 Motala