Boxinghost
hem
tävlingar
boxare
domare
klubbar
hem
tävlingar
boxare
domare
klubbar
Profil
Logga in
Var snäll och verifiera din email
Skicka email igen
King of the Ring 2024
Info
Boxare
Turneringsstege
Lägg till boxare i tävling
Boxare
Välj en boxare
---------------------
Kategori
Välj en kategori
Senior
Junior
Ungdom
Diplom
Klass
Välj en klass
A
B
C
Viktklass
Välj en viktklass
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
51
52
54
57
60
63
63.5
66
67
70
71
75
80
81
81+
86
86+
92
92+
Denna boxare har ingen giltig licens.
spara
Avbryt
filter
✕
filter
född
-
klubb
-
kategori
-
klass
-
vikt
-
kön
-
invägd
-
endast invägda
endast inte invägda
ensam i grupp
synliga kolumner
förnamn
efternamn
född
klubb
kategori
klass
vikt
kön
invägd
Visar
0
av
0
boxare
förnamn
efternamn
född
klubb
Jonathan
Elkhouri
2004
IK Ymer
Senior
A
71
Herr
Lorans
Rasol
2002
IK Ymer
Senior
A
71
Herr
Sam
Svensson
2002
BK Revansch
Senior
A
75
Herr
Hussein
Nazar
2005
Föreningen Redline
Senior
A
80
Herr
Christoffer
Nilsson
2005
BK Revansch
Senior
B
57
Herr
Hayssam
Al-Hellani
2005
Malmö Boxing Center
Senior
B
60
Herr
Tabaré
Cortes Severino
1992
Föreningen Redline
Senior
B
63.5
Herr
Antonio
Puelma
2005
Föreningen Redline
Senior
B
63.5
Herr
Abdulla
Younsi
1994
Föreningen Redline
Senior
B
67
Herr
Philip
Rappana
2000
Skene Atletklubb
Senior
B
67
Herr
Andreas
Jakobasic
1998
Malmö Boxing Center
Senior
B
71
Herr
Matthew
Price
2004
Rayne Boxing Club
Senior
B
71
Herr
Christian
Chavez Ortiz
2005
IK Ymer
Senior
B
75
Herr
Matin
Hamzeh
2005
Malmö Boxing Center
Senior
B
75
Herr
Taulant
Konjuhi
2005
Malmö Boxing Center
Senior
B
75
Herr
Hussein
Awni
2001
Föreningen Redline
Senior
B
80
Herr
Abdullah
Khobbe
1989
IK Ymer
Senior
B
80
Herr
Alexander
Guldstrand
2002
Malmö Boxing Center
Senior
B
80
Herr
Hampus
Berghult
1999
Malmö Boxing Center
Senior
B
92+
Herr
Sunny
Huseini
2005
Malmö Boxing Center
Senior
C
63.5
Herr
Elis
Rehnström
2005
BK 1925 Karlstad
Senior
C
71
Herr
Stefan
Rajkovic
2002
Föreningen Redline
Senior
C
71
Herr
Jalal
Nishada
1990
IK Ymer
Senior
C
71
Herr
Harry
Clarke
2002
Rayne Boxing Club
Senior
C
71
Herr
Mohammad
Alnejres
2005
Trelleborg Boxning Academy BC
Senior
C
71
Herr
Mohammad
Almokdad
2004
BK Revansch
Senior
C
75
Herr
Leo
Sand
2000
Winning Boxing Club
Senior
C
80
Herr
Tim
Mårtensson
2003
Trelleborg Boxning Academy BC
Senior
C
86
Herr
Jonas
Macijauskas
1993
Skene Atletklubb
Senior
C
92
Herr
Roman
Rosham
2000
Trelleborg Boxning Academy BC
Senior
C
92+
Herr
Konsta
Kolmonen
2007
karihaaran tenho kemi
Junior
A
54
Herr
Liam
Wingborn
2007
IK Ymer
Junior
A
60
Herr
Mohammad
Rasoul
2007
IK Ymer
Junior
A
67
Herr
Alex
James
2006
Rayne Boxing Club
Junior
B
57
Herr
Ryan
Mehan
2006
Merridale Boxing Club
Junior
B
63.5
Herr
Haider
Ismael
2006
Winning Boxing Club
Junior
B
63.5
Herr
Pedro Abou
Samra
2006
IK Ymer
Junior
B
67
Herr
Maslah
Ahmed
2007
Malmö Boxing Center
Junior
B
67
Herr
Jakob
Persson
2006
BK 1925 Karlstad
Junior
B
71
Herr
Iya
Emtairirah
2007
Winning Boxing Club
Junior
B
71
Herr
Andrey
Vozhzhov
2006
Malmö Boxing Center
Junior
B
75
Herr
Fabian
Wahlberg
2007
Malmö Boxing Center
Junior
B
75
Herr
Georgios
Kolimenos
2006
Malmö Boxing Center
Junior
C
60
Herr
Toufic
Cheikha
2007
Föreningen Redline
Junior
C
63.5
Herr
Zamo
Rahim
2007
IK Ymer
Junior
C
63.5
Herr
Isac
Kucan Lyberg
2007
Malmö Boxing Center
Junior
C
63.5
Herr
Parsa
Omrani
2007
Malmö Boxing Center
Junior
C
63.5
Herr
Simba
Sekei
2007
Malmö Boxing Center
Junior
C
63.5
Herr
Leo
Husac
2007
Skene Atletklubb
Junior
C
67
Herr
Abdelrahman
Alkhatib
2007
Winning Boxing Club
Junior
C
71
Herr
Elias
Persson
2007
Winning Boxing Club
Junior
C
71
Herr
Anton
Hertsgård
2006
Halmstads AIS
Junior
C
75
Herr
Dylan
Brown
2007
Rayne Boxing Club
Junior
C
75
Herr
Szymon
Kluska
2007
Skene Atletklubb
Junior
C
75
Herr
Maximillian
Olausson
2006
Skene Atletklubb
Junior
C
75
Herr
Homam
Alkhatib
2007
Winning Boxing Club
Junior
C
75
Herr
Ayman
Ajaji
2007
BK Revansch
Junior
C
80
Herr
Robin
Lemgård
2007
Trelleborg Boxning Academy BC
Junior
C
80
Herr
Ismail
Coban
2007
Halmstads AIS
Junior
C
92+
Herr
Jonathan
Rokka
2009
IK Ymer
Ungdom
A
52
Herr
Faris
Mohamed
2008
IK Ymer
Ungdom
A
57
Herr
Taras
Kozoriz
2008
UzhTeam
Ungdom
A
60
Herr
Mahdi
Nazar
2008
Föreningen Redline
Ungdom
A
66
Herr
Adam
Mohammed Atrash
2008
IK Ymer
Ungdom
A
66
Herr
René Alejandro
Myhre
2009
Tønsberg-Kameratene
Ungdom
A
66
Herr
Lee
Butler
2010
Brentwood Central Boxing Club
Ungdom
B
44
Herr
Vinnie
Poppy
2011
Brentwood Central Boxing Club
Ungdom
B
44
Herr
Lenny
Neaster
2010
Brentwood Central Boxing Club
Ungdom
B
50
Herr
Mark
Asa
2009
Skene Atletklubb
Ungdom
B
50
Herr
Henry
McGregor
2008
Rayne Boxing Club
Ungdom
B
54
Herr
Robert
Zeqa
2009
Trelleborg Boxning Academy BC
Ungdom
B
60
Herr
Sebastian
Qvist
2008
BK Revansch
Ungdom
B
63
Herr
Andrej
Jovchevski
2009
Halmstads AIS
Ungdom
B
63
Herr
Yamen
Annofi
2008
IK Ymer
Ungdom
B
63
Herr
Charlie
Woodley
2009
Rayne Boxing Club
Ungdom
B
66
Herr
Alhabash
Wessam
2008
Skene Atletklubb
Ungdom
B
66
Herr
Jimmy
Jones
2009
Rayne Boxing Club
Ungdom
B
70
Herr
Hassan
Elmolla
2009
Trelleborg Boxning Academy BC
Ungdom
B
70
Herr
Elliot
Persson
2009
Malmö Boxing Center
Ungdom
B
75
Herr
Ferhad
Coban
2009
Halmstads AIS
Ungdom
B
92+
Herr
Jackon
Hopkins
2010
Rayne Boxing Club
Diplom
A
50
Herr
Neo
Chahin Malmqvist
2010
Trelleborg Boxning Academy BC
Diplom
A
54
Herr
Andrii
Kozoriz
2009
UzhTeam
Diplom
A
57
Herr
Casper
Lindahl
2010
IK Ymer
Diplom
A
60
Herr
Vincent
Hallberg
2010
Trelleborg Boxning Academy BC
Diplom
A
60
Herr
Anton
Asllani
2010
Trelleborg Boxning Academy BC
Diplom
A
66
Herr
Elias
Molen
2009
Skene Atletklubb
Diplom
A
70
Herr
Adrian
Asllani
2011
Trelleborg Boxning Academy BC
Diplom
A
70
Herr
Alfred
Ohlsson
2012
IK Ymer
Diplom
B
34
Herr
Sebastian
Chiu
2012
karihaaran tenho kemi
Diplom
B
42
Herr
George
Ayling
2011
Rayne Boxing Club
Diplom
B
42
Herr
Sami
Nubinia
2012
Proletären FF
Diplom
B
44
Herr
Leo
Persson
2011
Trelleborg Boxning Academy BC
Diplom
B
50
Herr
Amir
Alshaboul
2011
IK Ymer
Diplom
B
57
Herr
Ahmad
Alnejres
2009
Trelleborg Boxning Academy BC
Diplom
B
57
Herr
Liam
Johansson
2009
Skene Atletklubb
Diplom
B
60
Herr
Regan
Whay
2011
Rayne Boxing Club
Diplom
B
66
Herr
Sami
Meronen
2014
IK Ymer
Diplom
C
34
Herr
Theodore
Clarke
2012
Rayne Boxing Club
Diplom
C
40
Herr